Era-Turk International Transport Construction and
Architectural Furniture Trade Ltd. Co.
Denizyolu ile Türkiye'den Tüm Dünyaya mimari mobilya ve diğer emtea taşımaları
 
Deniz yolu konteyner taşımacılığı mobilya ve diğer endüstri ürünleri yapan firmalar için hayati önem taşımaktadır. Ortadoğu , Uzakdoğu , Güney ve doğu Asya, Amerika ve Afrika gibi uzak ve deniz aşırı ülkelerle yapılan ticaretin toplam hacminin %98’i deniz yolu ve konteyner taşımacılığıyla yapılmaktadır.

Era - Türk Denizyolu Lojistik Grubu, Özel ve mobilya nadide sayılan yüklemelerde deünde de söz sahibi olabilmek için 2005 senesinden beri dünyanın neresinden olursa olsun, ihracat ve ithalat yapan firmalar adına yükün çıkış noktasından varış noktasına kadar olan süreçleri organize ederek ve yönetmektedir .

Era Group Era-Türk uluslararası taşımacılık ;  Mobilya taşımacılığında en fazla tercih edilen Denizyolu ile ve bunların yüklendiği konteynerlerin limandan alınıp yükleme veya boşaltma adresine gidişinden, gümrükleme hizmetlerinin organizasyonuna kadar olan servislerin tamamını takip eder ve müşterisi adına yönetir.

Bu tür özellikli yüklemelerde  Era-Türk Uluslararası Nakliyat , İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep, Mersin, Gemlik, Çin ve Afrika’da bulunan partner ofisleri ve bu ofislerde bulunan konusunda uzman kadrosu ve dünyanın birçok ülkesindeki liş ortaklarıyla, üretici, ihracatçı ve ithalatçılara ürünlerinin deniz yolu konteyner ile taşınması için en doğru ve ihtiyaca en uygun çözümü sunmaktadır.

ERA GROUP Era-Türk International Transportation Construction and Furniture Trade Limited Company; Since 2005, it has been a pioneer in hotel motel board decoration and design in all sizes, and is a practitioner of a complete service that delivers on-site delivery from national and international transportation. Regardless of the type of living place, our company, which can produce effective solutions for being a place to stay in peace, has re-designed the interior of many buildings and hotels, thus signing it. We thank our hundreds of customers who have trusted us until today and accepted them as solution partners. Our goal is to make this working system continuous by making it a principle and in this sense, to become a doyen of our sector. If you are looking for a company that is quality in service, distinguishing and principled in its presentation, please call us.

Direct Contact
info@era-turk.com