Era-Turk International Transport Construction and
Architectural Furniture Trade Ltd. Co.

Era-Türk Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

 

Uluslararası Karayolu taşımacılığı tekerleğin icadından sonra bilinen en eski taşıma yollarındandır. Eskiden İpek yolu ve Baharat yolu denen güzergâhlarda kervanlar vasıtasıyla kara yolu taşımacılığının ilk örnekleri aylar süren seyahatlerle verilmiştir. Önceleri deve katır ve at sırtında taşınan mallar günümüzde kara yolunda kamyonlar ve tırlar vasıtasıyla taşınmaktadır. Ülkemizde son yıllarda karayollarının modernize edilmesi ve çift yolların yapılması taşıma sürecini kısaltırken yol emniyetini de arttırmıştır. Ülkeler arası ticaret geliştikçe de Uluslararası Karayolu taşımacılığı önem kazanmıştır

Uluslararası yük ve eşya taşıma hizmeti yurtiçi nakliyat gibi değildir, profesyonel kadro ve bilgi ve teknoloji birikimi gerektirir. Era bünyesinde yabancı ülkelere larayolu ile seyahat edecek olan şoförlerin yabancı dil bilmesi en önemli gerekliliktir. Gümrük kapılarında ve yükün boşaltılacağı veya teslim alınacağı yerlerde kusursuz iletişim kurulabilmelidir. Aynı zamanda uzun yol tecrübesine sahip her türlü aksilik durumunda önce kendi sağlığını ardından aracının emniyetini sağlayacak donanıma sahip sürücüler emanet ettiğiniz yükü limanına ya da adresine ulaştırır. Kulanılan araçların da her türlü uluslararası geçerli sertifikası ve teknolojik donanımı bulunmaktadır.

ERA GROUP Era-Türk International Transportation Construction and Furniture Trade Limited Company; Since 2005, it has been a pioneer in hotel motel board decoration and design in all sizes, and is a practitioner of a complete service that delivers on-site delivery from national and international transportation. Regardless of the type of living place, our company, which can produce effective solutions for being a place to stay in peace, has re-designed the interior of many buildings and hotels, thus signing it. We thank our hundreds of customers who have trusted us until today and accepted them as solution partners. Our goal is to make this working system continuous by making it a principle and in this sense, to become a doyen of our sector. If you are looking for a company that is quality in service, distinguishing and principled in its presentation, please call us.

Direct Contact
info@era-turk.com